Konsool Halink, tolmune roosa, metall/puitlaastplaat, H78x110x40.6cm
ID: 5905289008417
Jala kõrgus 12cm
€ 191,13
Toote kirjeldus
Jala kõrgus 12cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puitlaastplaat |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 78 cm |
| Laius: | 40.6 cm |
| Pikkus: | 110 cm |
| Kaal: | 27.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel