Konsool Usakola, naturaalne värv, MDF/metall, H75x100x37cm
ID: 5704745177984
€ 103,31
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Rotang |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 37 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 8.8 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 35 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel