Konsool Ubarali, naturaalne värv, vineer/tammespoon, H75x110x40cm
ID: 5704745187730
€ 392,56
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Rotang |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 110 cm |
| Kaal: | 25 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 25 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel