Konsool Ramma CT, tamme spoon/MDF/metall, hall/kuldne värv, H75x130x45cm
ID: 2000001186916
€ 321,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Puiduspoon |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 130 cm |
| Kaal: | 27 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhvetkapp Ramma SB, tamme spoon/MDF/metall, hall/kuldne värv, H80x180x48cm
80 cm 180 cm 48 cm
€ 676,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel