Konsool Authamp, pruun/beež marmorist välimus, H75x100x40cm
ID: 5713941390561
€ 439,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Materjal: | Tammespoon |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 27.4 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 31 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel