Konsool Lonawala, Sheesham puidust, H45x140x35cm
ID: 2000000989143
20 % allahindlus
€ 226,45
€ 283,06
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 140 cm |
| Kaal: | 22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Shell, 2-kohaline, tumeroheline, H85x129x85cm, istumisosa kõrgus 43cm
85 cm 129 cm 85 cm
€ 248,39
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel