Konsool Luxury Champagne, H92.5x100x40cm
ID: 4025621838944
€ 429,84
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Kreemivārvi |
| Kõrgus: | 92.5 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 30.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel