Kontoritool Slorino, hall värv, H77-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
ID: 2000001017913
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 88 cm |
| Laius: | 58 cm |
| Pikkus: | 62 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 59 - 69 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Sarre 41, pruun/sinepikarva, 360 kraadi pööratav, H91x64.5x59cm, istumisosa kõrgus 49.5cm
91 cm 64.5 cm 59 cm
€ 104,03
Kontoritool Darlington, hall, samet, H106x70x64cm istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel