Laelamp Folelli C4B, 50x30x16cm, E27x4 40W(MAX)
ID: 2000001059593
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 3.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Slorino, hall värv, H77-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel