Kontoritool Slorino, roheline, H78-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
ID: 2000000970752
€ 120,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 88 cm |
| Laius: | 58 cm |
| Pikkus: | 62 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 59 - 69 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel