Kontoritool Teddy, valge, H90-103x65x65cm, istumisosa kõrgus 52-65cm
ID: 2000001058169
20 % allahindlus
€ 130,32
€ 162,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 65 cm |
| Pikkus: | 65 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 52 - 65 cm |
| Käetoe kõrgus: | 60.5 - 70 cm |
| Kaal: | 13.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel