Kontoritool Darlington, hallikaspruun, samet, H106x70x64cm, istumisosa kõrgus 48-54cm
ID: 2000000996639
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hallikaspruun |
| Kõrgus: | 106 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 64 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 48 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62 - 69 cm |
| Kaal: | 16 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, hallikaspruun, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel