Laualamp Cat with LED, 38x11x9cm
ID: 3664944439202
€ 19,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 38 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 11 cm |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, hallikaspruun, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel