Rippvalgusti Radom smoky, H45-130cm D80cm, G9x16 5W(MAX)
ID: 2000001118306
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 145,16
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 4.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oltenita, helehall värv, H80x64x75cm, istumisosa kõrgus 46cm
80 cm 64 cm 75 cm
€ 95,97
€ 137,10
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel