Panipaigaga tumba Caldera S, hall, H31xD36cm
ID: 2000001145418
€ 38,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 31 cm |
| Laius: | 36 cm |
| Pikkus: | 36 cm |
| Kaal: | 4.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oltenita, helehall värv, H80x64x75cm, istumisosa kõrgus 46cm
80 cm 64 cm 75 cm
€ 95,97
€ 137,10
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel