Tualettlaud Hegan, valge, MDF/klaas, 120x50cm, H76cm
ID: 5905248137110
€ 134,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Puitlaastplaat |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 120 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 30.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Havigen H125, 360 kraadi pööratav, hall/must, teras/polüester, H90-105cm 54x53cm
105 cm 53 cm 54 cm
€ 100,81
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel