Rippvalgusti Mariolla, black, LEDx8W, 3000K, H40-130cm, D35cm
ID: 2000001175392
€ 41,94
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Saga, pähkli värv/must, H73-83x56x55cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
83 cm 56 cm 55 cm
€ 120,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel