Laelamp Yardiny, E14 9x40W(MAX), D60cm
ID: 2000001038758
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
20 % allahindlus
€ 223,87
€ 279,84
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 18 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Yardiny 1000, H33-78cm, 100x35cm, E14, 12x40W(MAX)
33-78 cm 100 cm 35 cm
€ 261,94
€ 374,19
- −30 %
Rippvalgusti Rox, merevaigukollane/pronksivärvi, H30cm, D60cm, G9x12 5W(MAX)
30 cm 60 cm 60 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel