Seinakell Zadary, D45.7x5.4cm
ID: 2000001130223
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
€ 15,48
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 45.7 cm |
| Laius: | 5.4 cm |
| Pikkus: | 45.7 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lõhnav sojaküünal klaaspurgis Hakuna Matata, roheline/hall, 35h, H9cm, D6cm
9 cm 6 cm 6 cm
€ 6,25
€ 12,50
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel