Laualamp Ice Cream Lamp, H45.5cm, D26cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001146552
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 59,68
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Polüresiin |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 45.5 cm |
| Laius: | 26 cm |
| Pikkus: | 26 cm |
| Kaal: | 2.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kummut Luxury Champagne, 5 kastid, peegelpind, H111x51x43.5cm
111 cm 51 cm 43.5 cm
€ 481,29
€ 601,61
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel