Laualamp Nanete, H65cm D42.5cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000857794
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 56,45
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kreemivārvi |
| Kõrgus: | 65 cm |
| Laius: | 42.5 cm |
| Pikkus: | 42.5 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
Kontoritool Darlington, hallikaspruun, samet, H106x70x64cm, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
Tugitool Dunkel, samet, hallikaspruun, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel