Laualamp Naula, H58xD34cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000857732
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 38,71
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 58 cm |
| Laius: | 34 cm |
| Kaal: | 2.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hallikaspruun, samet, H106x70x64cm, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel