Laualamp Maidstone, H41cm, D18cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001106112
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 18,01
€ 25,73
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Paber |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 18 cm |
| Pikkus: | 18 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Elektriline reguleeritav tugitool Olleo, helehall, H85-102x85x95-155cm, istumisosa kõrgus 52cm
102 cm 155 cm 85 cm
€ 343,55
Baaritool Timolin 14, kuldne, H95x62.5x47.5cm, istumisosa kõrgus 77.5cm
95 cm 62.5 cm 47.5 cm
€ 76,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel