Seinakell Zelenika, must/valge, D30.5x4.2cm
ID: 2000001189528
Liikumismehhanism: tiksumine
Aku tüüp: 1x AA (LR6) ei kuulu
€ 8,47
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: tiksumine
Aku tüüp: 1x AA (LR6) ei kuulu
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must-valge |
| Kõrgus: | 30.5 cm |
| Laius: | 4.2 cm |
| Pikkus: | 30.5 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Timolin 14, kuldne, H95x62.5x47.5cm, istumisosa kõrgus 77.5cm
95 cm 62.5 cm 47.5 cm
€ 76,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel