Laualamp Rade, valge/messing värv, H48x24x19cm, G9x4 5W(MAX))
ID: 2000001111109
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 50,81
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Värv: | Messingivärvi |
| Kõrgus: | 48 cm |
| Laius: | 19 cm |
| Pikkus: | 24 cm |
| Kaal: | 2.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel