Peegel Illby, kuldne värv, 63x143cm
ID: 2000001168868
Peegelpind: 49x129cm
30 % allahindlus
€ 29,52
€ 42,18
Toote kirjeldus
Peegelpind: 49x129cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 143 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 9.2 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel