LED valgustusega peegel Hollywood, H40.5x37x9cm
ID: 3560238709733
Aku tüüp: 4x AA (LR6) ei kuulu
30 % allahindlus
€ 27,04
€ 38,63
Toote kirjeldus
Aku tüüp: 4x AA (LR6) ei kuulu
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 40.5 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 37 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel