Lauapeegel Horano LED-iga AC 230V, D70x6,5cm
ID: 5905248133846
30 % allahindlus
€ 162,02
€ 231,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 6.5 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 18 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel