Seina peegel Convex, komplekt 3 tk., must/kuldne värv, D25.5x2.5cm
ID: 3664944523192
30 % allahindlus
€ 19,76
€ 28,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 25.5 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 25.5 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel