Seinapeegel Hivory, MDF/metall/klaas, H120x80x3cm
ID: 5905248133884
30 % allahindlus
€ 157,50
€ 225,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 120 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 19.2 kg |
| Kuju: | Ovaalne |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel