Pink koos hoiukastiga Fabro S, must, H35x73x33cm
ID: 2000001120088
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 33 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 8.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 10,26
€ 17,10
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel