Pink Eger, must/kuldne värvi, H46x99x45.5cm
ID: 2000000933931
40 % allahindlus
€ 102,58
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 45.5 cm |
| Pikkus: | 99 cm |
| Kaal: | 11 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Adore 28, tumehall-pruun, H84.5x54.5x45cm, istme kõrgus 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€ 55,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel