Põrandalamp Feather Palm, valge, H165cm D90cm, E27 35W(MAX)
ID: 4025621537502
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 222,42
€ 317,74
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Jaanalinnu suled |
| Kõrgus: | 165 cm |
| Laius: | 90 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Põrandalamp Bird Wings, kuld/must värvi, H168x66x43.2cm, E27 40W(MAX), 50/60Hz
168 cm 43 cm 66 cm
€ 149,52
€ 498,39
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel