Puhvetkapp Dailly, saarespoon, 160x45x80cm
ID: 2000000999531
40 % allahindlus
€ 309,19
€ 515,32
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 160 cm |
| Kaal: | 65 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel