Riiul Aford, tamm MDF/must rėmas, 45x95x30cm
ID: 5713941247841
€ 92,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 95 cm |
| Kaal: | 15.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel