Raamaturiiul Soto, sheesham puit, 50x30x150cm
ID: 2000001043707
€ 240,32
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 150 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 23 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kirjutuslaud Jeremy, mangopuit/mdf, spoon, 120x60x98cm, lauaplaat 80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€ 171,77
€ 286,29
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel