Seinalamp Rade II, merevaigukollane, H19x28x21cm, G9x3 5W(MAX)
ID: 2000001097519
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 37,90
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 19 cm |
| Laius: | 21 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rox, merevaigukollane/pronksivärvi, H30cm, D60cm, G9x12 5W(MAX)
30 cm 60 cm 60 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel