Tualettlaud peegliga Fribourg, H100x40x137cm
ID: 2000000999111
40 % allahindlus
€ 82,26
€ 137,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | MDF |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 137 cm |
| Kaal: | 23 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Orangutans, H22cm, 18x8cm
22 cm 18 cm 8 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel