Tualettlaud peegliga Harmen, MDF/teras, H136x104x35cm
ID: 5905248124875
€ 125,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 136 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 104 cm |
| Kaal: | 23.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel