Aktsent tooli Mailly 5, beež värv, H75x65x57cm, istumisosa kõrgus 47.5cm
ID: 2000001140239
€ 145,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 57 cm |
| Pikkus: | 65 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 47.5 cm |
| Käetoe kõrgus: | 70 - 72 cm |
| Kaal: | 12.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Hoker, 360 kraadi pööratav, beež, H96-118x54x50cm, istumisosa kõrgus 62-84cm
118 cm 54 cm 50 cm
€ 119,35
Tugitool Arringo, hallikaspruun, 180 kraadi pööratav, H95x63x57cm, istumisosa kõrgus 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel