Seina peegel Mittveila, metal, D70x4cm
ID: 2000001071618
30 % allahindlus
€ 38,95
€ 55,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 3.5 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Arringo, hallikaspruun, 180 kraadi pööratav, H95x63x57cm, istumisosa kõrgus 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€ 111,29
Baaritool Hoker, 360 kraadi pööratav, beež, H96-118x54x50cm, istumisosa kõrgus 62-84cm
118 cm 54 cm 50 cm
€ 119,35
Reguleeritav tugitool Offenburg, kuldne, manuaalselt reguleeritav, H80-100cm L90-160cm W87cm istumisosa kõrgus 45cm
80-100 cm 90-160 cm 87 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel