Puhketool Dallas, sinakasroheline, 103x75.5x70cm, istumisosa kõrgus 50cm
ID: 2000001016749
30 % allahindlus
€ 114,03
€ 162,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Türkiis |
| Kõrgus: | 103 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 75.5 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 50 cm |
| Käetoe kõrgus: | 63 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dunkel SK, hall, samet, H95x69x73.5cm, istumisosa kõrgus 41cm
95 cm 69 cm 73.5 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel