Puhketool Dunkel SK, hall, samet, H95x69x73.5cm, istumisosa kõrgus 41cm
ID: 2000001066331
€ 145,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 95 cm |
| Laius: | 73.5 cm |
| Pikkus: | 69 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 41 cm |
| Käetoe kõrgus: | 60 cm |
| Kaal: | 13.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dallas, sinakasroheline, 103x75.5x70cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 75.5 cm 70 cm
€ 114,03
€ 162,90
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel