Tugitool Dunkel, samet, roosa H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
ID: 2000000925790
€ 162,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Toolijala materjal: kummipuu
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 103 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 78 cm |
| Käetoe kõrgus: | 60 cm |
| Kaal: | 19 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, tumeroheline, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
Kontoritool Darlington, hallikaspruun, samet, H106x70x64cm, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel