Tumba Noto, hall/hõbedane, H42cm, D35cm
ID: 2000000895185
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 42 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 4.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivanilaua komplekt Barko, 2 tk, peegelplaat/kuldne, H80xD51cm, H60xD45cm
51 cm 80 cm 80 cm
€ 119,68
€ 170,97
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel