Varikatus/pergola Laevora 6 x 3.6m, valge värv, alumiinium, H250x360x600cm
250 cm 600 cm 360 cm
€ 6 147,54
The product is treated against fading. The blinds are made of textile with a semi-automatic system.
Fabric 100% polyester with PVC coating.
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Tekstileen |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 11 cm |
| Laius: | 236.5 cm |
| Pikkus: | 279 cm |
| Kaal: | 38 kg |
| Kangas: | Polyester/PVC |
| Tootja: | ALANDEKO |