Varikatus/pergola Laevora 6 x 3.6m, valge värv, alumiinium, H250x360x600cm
250 cm 600 cm 360 cm
€ 6 147,54
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Tekstileen |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 11 cm |
| Laius: | 236.5 cm |
| Pikkus: | 279 cm |
| Kaal: | 33 kg |
| Kangas: | Polyester/PVC |
| Tootja: | ALANDEKO |