Arbatinukas su sieteliu, stiklas, 1.3L, H18.5x17x13.5cm
ID: 3560232550027
€ 16,45
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Stiklas |
|---|---|
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Spalva: | Skaidri |
| Aukštis: | 18.5 cm |
| Plotis: | 13.5 cm |
| Ilgis: | 17 cm |
| Tūris : | 1300 ml |
| Svoris: | 0.59 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский