Baro stalas Alto, juodas, D80cm, H105 cm
ID: 5713941280688
Nuolaida 20 %
€ 184,46
€ 230,58
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Keramika |
|---|---|
| Medžiaga: | Metalas |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 105 cm |
| Plotis: | 80 cm |
| Ilgis: | 80 cm |
| Svoris: | 31 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 20 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский