Baro stalas Aroxby, ąžuolo fanera, H105x120x60cm
ID: 5713941272614
Nuolaida 20 %
€ 156,69
€ 195,87
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | MDF |
|---|---|
| Spalva: | Natūralus |
| Aukštis: | 105 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Ilgis: | 120 cm |
| Svoris: | 22.7 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 20 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский